• 1
  • 2
  • 3

Competitieseizoen 2015

 

Onderbouw D1 (team 1, poule 1) 
Maud van Aerle, Avelon Akkermans, Sophie Boeijen, Romy Hulsers, Josephine Lindeboom, Iris van Rest, Milou Verstappen, Jady Wilbers
Datum Wedstrijd Uitslag
Zaterdag 06-12-2014 HT'35 - De Molenwiek 206,650 - 195,700
Zaterdag 17-01-2015 HT'35 - Dioscuri 200,100 - 197,425
Zondag 08-03-2015 HT'35 - De Meere/ODI 214,725 - 215,475
Zaterdag 28-03-2015 HT'35 - Sportief 210,125 - 200,890
Zaterdag 04-04-2015 HT'35 - Variant 214,100 - 208,875
 
     
Onderbouw D1 (team 2, poule 3) 
Bo Derks, Mijke Heemstra, Janne van den Hurk, Jeanelle Kivits, Famke van Leuken, Jara Miksch, Jackie v.d. Pol, Floor Thijssen
Datum Wedstrijd Uitslag
Zaterdag 06-12-2014 HT'35 - De Molenwiek 212,850 - 174,775
Zondag 04-01-2015 Sine Cura - HT'35 206-175 - 219,800 
Zaterdag 17-01-2015 HT'35 - Dioscuri 211,300 - 204,525
Zaterdag 07-02-2015 HT'35 - Turnlust 212,750 - 187,425
 POULEWINNAAR! 2e bij competitiefinale
 
     
Divisie 4 Bovenbouw (team 1, poule 1)
Marwa Dada, Anne Dollekens, Anne van Ekert, Fleur van den Hurk, Fenne de Jong, Nicole Rooijakkers, Maisy van Tuijl, Sanne van der Vleuten
Zaterdag 06-12-2014 HT'35 - De Molenwiek 175,450 - 151,350
Zaterdag 07-02-2015 HT'35 - Turnlust 186,100 - 177,750
Zaterdag 07-03-2015 De Meere - HT'35 171,075 - 187,325
Zaterdag 18-04-2015 Olympia Leende - HT'35

171,900 - 185,875

COMPETITIEKAMPIOEN 2015!
 
     
Divisie 4 Bovenbouw (team 2, poule 3)
Femke Hermans, Maud van den Heuvel, Juultje Leenders, Melissa Muller, Sanne van der Pijl, Amber Pluym, Anouk Terbeek, Fabiƫnne Wachters
Zondag 04-01-2015 Sine Cura - HT'35

174,450 - 177,075 

Zaterdag 04-04-2015 HT'35 - KDO 178,500 - 168,575
Zaterdag 18-04-2015 HT'35 - Sportief 177,700 - 154,550  
POULEWINNAAR!3e bij competitiefinale
 
     
Divisie 3 Bovenbouw (team 1, poule 2)
Lindsey de Brouwer, Sanne Hermans, Laura Hobeijn, Britt Krebbers, Wieske Leenders, Lieke Rijkers, Mei Nin van der Sterren, Ilse Trieling
Zaterdag 03-01-2015 Best - HT'35 173,300 - 173,350
Zaterdag 07-02-2015 HT'35 - Turnlust 173,725 - 177,000
Zondag 08-03-2015 HT'35 - De Meere 169,600 - 172,725
Zaterdag 21-03-2015 TV Someren - HT'35  
Zaterdag 04-04-2015 HT'35 - V&K 174,475 - 185,450 
 
     
Divisie 3 Bovenbouw (team 2, poule 1)
Iris van de Beek, Britt Claassen, Celynne Frijters, Anouk van Herpen, Linda Kuijpers, Sophie Pagen, Elke van de Pol, Dione de Vaan
Zaterdag 13-12-2014 HT'35 - SOS Goirle 185,325 - 135,600
Zondag 25-01-2015 ARS - HT'35 181,150 - 177,700
Zondag 08-03-2015 HT'35 - HGC 180,725 - 94,925
Zaterdag 14-03-2015 HT'35 - Turnoss 185,350 - 176,000
Zaterdag 21-03-2015 Den Akert - HT'35