2011

Clubkampioenschappen 2011

WedstrijdgroepenRecreatiegroepen



De jaarlijkse clubkampioenschappen voor de recreatiegroepen vonden dit jaar al begin november plaats. Slechts acht weken van training na de zomervakantie, waardoor er hard gewerkt moest worden. Maar ook dit jaar is het weer gelukt.
In onze prachtige accommodatie waar normaal alleen de wedstrijdturnsters trainen, mochten nu onze recreanten laten zien wat ze geleerd hebben.
En hier de uitslagen...

Ronde 1

    
Zaterdag 09:30 (niv. 10)Quinty Sanders (47,80)Femke Morssink (43,80)-
Zaterdag 09:30 (P1/niv.11)Isa Groenen (48,45)Femke v.Doorn (47,65)Imke Kuper (44,95)
Zaterdag 09:30 (I/niv.11)Lysanne v.d. Kimmenade (47,70)Lola Stahl (46,05)Bregje Drouen (44,20)
Zaterdag 09:30Anne Baggermans (35,50)Merel van Dijk &
Melissa Muller (33,00)
Marijn van Gestel (32,00)
Woensdag 17:30Emma Hagens (33,50)Gwen van Berne (33,00)Fleur vd Kerkhof (32,00) 
Vrijdag 17:00Julie Wouters (35,90)Emmy vd Poel (33,60)Julia Derison (33,30) 
Dinsdag 19:45Twan Franse (36,60)Lars van Gestel (36,20)Mathé Koppens (35,40) 
Dinsdag 18:45Timo Jansen (37,10)Dirk Lauret (36,80)Bram vd Warrenburg (36,30) 


Ronde 2

    
Zaterdag 10:00Kim Dekkers (34,00)Amber Peters, Annelieke
Wiegel & Chloë v.Laanen (30,00)
Liza Duymelinck (29,50)
Zaterdag 11:00Sanne Verbakel (35,60)Edith Martens (34,60)Amber v.d. Laar (33,20) 
Woensdag 18:30Irene Bosch (34,70)Maartje van Lierop (32,80)Fleur de Bruin (31,70) 
Vrijdag 18:00Sara Remmen (36,00)Isa vd Kerkhof (32,70)Fleur Raaijmakers (31,90) 
Zaterdag 10:30Charlotte Schapendonk (35,10)Lotte S.van Westrum (34,10)Floortje van Beeck (32,80) 


Ronde 3

    
Zaterdag 09:00Maud van Stiphout (35,80)Jinke Venema (33,30)Demi Gubbels (31,80)
Zaterdag 11:30 (R1)Lian Tiebosch (32,50)Tara van Hoeck &
Nienke vd Kimmenade (31,50)
Lieke v.d. Burgt (31,30) 
Zaterdag 11:30 (R2)Eden Polder (33,70)Yoni van Delft (32,00)Bregje Trgovcic (31,40) 
Zaterdag 13:00Maud v.d. Eijnden &
Serina Joosten (33,00)
Denise v.Cranenbroek &
Kayleigh Uppelschoten (32,40)
Iris Uppelschoten (32,20) 
Donderdag 18:30Daphne vd Sommen (36,10)Margit de Ruiter (33,30)Daphne Wijnen (32,60)
Vrijdag 19:00Mayke Heijmans (34,40)Merel van Elderen (33,80)Sterre Klein (33,30)



Foto's zijn hier te vinden..   
De volledige uitslagen van:      Ronde 1  Ronde 2   Ronde 3