Nieuws

Regiokampioenschappen, toestelfinales en plaatsingswedstrijden HT’35
Publicatiedatum: 15-02-2020, laatste wijziging: 16-02-2020

In Tilburg vonden de regiokampioenschappen divisie 3, N3 en Jeugd-1 N4 plaats
Het resultaat? 2x goud, 1x zilver, 2x brons en 16x plaatsing voor de landelijke halve finale!.. later dit seizoen in Rotterdam, Zierikzee of Dalen.
In alle leeftijdscategorieën was HT’35 ruim vertegenwoordigd, afhankelijk van het aantal inschrijvingen stroomt er een bepaald percentage (±30%) door naar de landelijke wedstrijden en dus is het aantal turnsters in iedere categorie anders (ovb), zie *.

Instap N3: Lieve van den Berkmortel 11e, Roos Keuning 20e, Isa Verkuyten 22e, Annemijn Rooijakkers 34e
Pupil-1 N3: Dana Vogels 1e*, Jasmijn Conde 9e*, Yara Timmers 12e
Pupil-2 N3: Alpha van Hoof 4e*, Puck Aben 6e*, Feline Aben 20e, Saartje Beks 36e
Jeugd-1 N4: Day van der Ven 1e*, Evy Donleben 3e*, Lotus van Zutphen 8e, Zoë Fransen 20e
Jeugd-2 (E): Meyke Smits 2e*, Sophie Steuten 4e*, Jet van der Velden 6e*, Amy Wijgerse 7e*, Floor van der Aa 9e, Chiara Couwenberg 11e, Lieke Crone 12e
Junior (D): Sophie Meulendijks 3e*, Gwen van Berne 10e*, Maud van Aerle 12e*, Lian Tiebosch 17e, Jill Steenbakkers 27e, Merel Verhofstadt 29e
Senior (C): Gerdie Verberne 4e*, Renske van Elewout 12e*, Jonne van de Zande 21e*

De toestelfinales voor onze turnsters uitkomend in divisie 3, N3 en Jeugd-1 N4 hebben dit weekend mooie resultaten opgeleverd. 11x goud, 9x zilver en 7x brons:
Sprong: Dana Vogels (2e), Puck Aben (2e), Sophie Steuten (2e), Sophie Meulendijks (2e), Meyke Smits (3e), Lian Tiebosch (3e), Jonne van der Zande (3e)
Brug: Dana Vogels (1e), Gerdie Verberne (1e), Day van der Ven (2e), Sophie Steuten (2e), Meyke Smits (3e)
Balk: Jasmijn Conde (1e), Alpha van Hoof (1e), Day van der Ven (1e), Sophie Steuten (1e), Evy Donleben (2e), Meyke Smits (2e), Dana Vogels (3e)
Vloer: Dana Vogels (1e), Puck Aben (1e), Day van der Ven (1e), Jet van der Velden (1e), Gwen van Berne (1e), Sophie Steuten (2e), Lotus van Zutphen (3e), Floor van der Aa (3e)

Uitslag regiokampioenschap en toestelfinales divisie 2 senioren:
Dione de Vaan 4e, (goud op vloer), Anne Dollekens 9e (zilver op vloer), Sophie Pagen 13e
Uitslag regiokampioenschap divisie 1 senioren:
Tessa van de Kerkhof 2e, Fenna Vestjens 3e, Kim van Lierop 6e, Kirsten Bevers 7e, Daphne Donkers 10e

In Weert turnden onze jongste jongens divisie 3 en 4 hun plaatsingswedstrijd voor het NK.
Div. 4 Instap: Yme Fabrie werd 9e, Sam Stoffels eindigde als 29e en Rafael Jansen als 30e.
Div. 3 Instap: Teun Heinemans wint GOUD.
Div. 4 Pupil: Hugo Boersma 24e
Rafael, Sam, Yme en Hugo hebben nog een plaatsingswedstrijd in Sas Van Gent op 29 maart. Teun heeft zich al geplaatst voor de landelijke kwartfinale.