2010

Clubkampioenschappen 2010

WedstrijdgroepenRecreatiegroepen



Dit jaar was er duidelijk minder tijd om te oefenen dan vorig jaar. Werden de clubkampioenschappen in 2009 half december georganiseerd, nu vonden deze een maand eerder plaats in het Turncentrum van HT'35.
Onze prachtige accommodatie waar normaal alleen de wedstrijdturnsters trainen, mochten nu onze recreanten laten zien wat ze (voor sommigen zelf pas vanaf de zomervakantie) geleerd hebben.

Ronde 1

    
Zaterdag 09:30 (niv. 10)Nikki v Duijnhoven(45,35)Quinty Sanders (43,90)Femke Morssink (41,60) 
Zaterdag 09:30 (niv.11)Maisy v Tuijl (46,00)Megan Latour (45,85)Eline Smulders (44,60) 
Zaterdag 09:30Marijn v Gestel (35,70)Gieke v Bommel (34,60) Djaya v Stiphout (32,60)
Woensdag 17:30Suze Klein (36,30)Jennie Jin (34,20)Emma Hagens (30,20)
Vrijdag 17:00Isa Kerkhof (33,20)Eva v Dalen (31,30)Fleur Raaijmakers (30,60)
Dinsdag 19:45
Eddie Beelen (38,75) 
Dirk Lauret / Lars
Gosens (36,75)

Dinsdag 18:45
Lars v Gestel (34,80)
Twan Franse (34,45) 
Sven Gosens /
Mathé Koppens (34,30)


Ronde 2

    
Zaterdag 10:00Jill Steenbakkers (33,40)Kim Dekkers (33,30)Jinke Venema (33,00)
Zaterdag 10:30Meike Noteboom (44,85)Bregje Drouen (44,65)Lotte S.v Westrum (43,85)
Zaterdag 11:00Alyssa Holzken / Maureen
Verdeuzeldonk (33,20)
-Sanne Verbakel (33,10)
Woensdag 18:30Sophie de Jong (36,80)Anouk Roffelsen (36,30)Fleur de Bruin (35,40)
Vrijdag 18:00Merel v Elderen (36,10)Marieke v Acht (31,30)Eline v Oostrum (31,20)


Ronde 3

    
Zaterdag 09:00Maud v Stiphout (32,90)Irene Bosch (31,60)Demi Gubbels (30,30)
Zaterdag 11:30Juul Molenaar (35,80)Famke v Leuken (34,60)Lieke vd Burgt (34,20)
Zaterdag 13:00Jordan Koene (34,70)Kayleigh Uppelschoten (34,40)Ling v Uden (33,30)
Donderdag 18:30Lisa vd Palen (45,20)Margit de Ruiters (44,90)Jill Bijsterveld (44,10)
Donderdag 19:30Florine Dams  (49,10)Deiva v Stiphout (48,30)Maya v Doren (47,80)
Vrijdag 19:00Fleur Sijmens (35,10) Brenda vd Broek (32,30) Mayke Heymans (32,20)



Foto's zijn hier te vinden..   
De volledige uitslagen van:      Ronde 1  Ronde 2   Ronde 3