2013

Wedstrijdkalender (2013-)2014

 Wedstrijdseizoen: 2009  2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Competitiewedstrijden

Competitieschema
(dd. 06-02-2014)

Wedstrijdlocaties







November  
2-3 Kwalificatie landelijke teamwedstrijden (Waspik)  
9 Vriendschappelijke wedstrijd HT'35 - Taxandria (TCH)  
10 Clubkampioenschappen recreatiegroepen (TCH)   
16-17 NK landelijke teamwedstrijden (Amsterdam  
24 Clubkampioenschappen wedstrijdgroepen (TCH  
     
December  
7-8 Tilburgse Kampioenschappen (Tilburg)  
14-15     1e Voorwedstrijd div. 1-2 BB / N2 OB  (Eindhoven)  
28-29 Kersttoernooi (Nijmegen  
     
Januari
11-12 Regiokampioenschappen div. 6 BB (Brunssum)   
11-12 2e Voorwedstrijd div. 1-2 BB / N2 OB (Breda)  
18 Toestelkampioenschappen TH verplichte oefenstof (Tilburg)  
25-26 1e Voorwedstrijd div. 3 BB / N3-N4 OB (Valkenswaard)  
25-26 Toestelkampioenschappen div. 1-2 BB / N2 OB (Valkenswaard)  
     
     
Februari  
01 Toestelkampioenschappen TH keuze oefenstof (Veldhoven)  
08 1/8 Finale TH (Tilburg)  
09 1/8 Finale div. 1 BB (Wieringerwerf)  
15 A-finale div. 3 BB / N3 OB (Oss)  
16 Voorwedstrijd div. 4 / B-finale div. 3 BB (Oss)  
     
Maart  
08 1/4 Finale div. 1 BB (Coevorden/Dalen)  
08-09 1/4 Finale TH (Breda)  
14 Vriendschappelijke wedstrijd GV Best - HT'35 (Best)  
15-16 1/4 Finale div. 1-2 BB / N2 OB (Volendam)  
22 Oefenwedstrijd Instap D2 / Pupil 1 D3 (TCH)  
22-23 Voorwedstrijd div. 4-5 BB / D1 OB (Vught  
22-23 1/4 Finale TH (Waddinxveen)   
29 Oefenwedstrijd Pupil 2 D3 / Jeugd 1 D3 (TCH)  
30 1/2 Finale div. 2 BB / N2 OB (Duiven)  
     
April
05-06 1/2 Finale div. 1-3 BB / N2-N3 OB (Rotterdam)  
12 1/2 Finale div. 2 BB / N2 OB (Uithuizen)  
12-13 1/2 Finale TH (Hoensbroek)  
12 Regiokampioenschappen div. 4 BB / D1 OB (Valkenswaard)  
13 Regiokampioenschappen div. 4 BB / D2 OB (Valkenswaard  
     
Mei  
10-11 NK Finale div. 4 TH (Nijverdal)  
10-11 1/2 Finale TH (Nijverdal)  
10 Districtsfinale div. 4 BB / D1 OB (Asten)  
11 Regiokampioenschappen D3 (Asten)   
11 Toestelkampioenschappen div. 4-5 BB / D1-D2 OB (Asten)  
17 Districtsfinale D2 OB (Zundert  
17-18 NK Finale en Toestelfinale div. 3 BB  (Waalwijk)   
18 1/2 Finale div. 1 BB / N2 OB (Waalwijk)  
24-25 NK Finale div. 2 BB / P1-P2 N2 OB en Toestelfinale (Breda)  
24/25 NK Finale div. 3 TH (Utrecht)   
31 Beslissingswedstrijd competitie (Best)  
     
Juni  
07 Competitiefinale (Budel)  
14-15 NK Finale div. 1 BB / Instap N2 OB (Hoofddorp)  
22 Clubkampioenschappen recreatiegroepen (TCH)