Nieuws

61 medailles bij toestelfinales in Valkenswaard
Op zaterdag 10 juni werd het een medailleregen tijdens de toestelfinales voor onze D1, D2, D3 en divisie 4,5,6 turnsters. 
Het waren drie drukke wedstrijdronden met veel turnsters, omdat zij niet allemaal alle toestellen turnen vandaag.
In nagenoeg alle categorieën was HT'35 vertegenwoordigd:

Ronde 1: 9x goud, 14x zilver en 6x brons Ronde 2: 5x goud, 4x zilver en 6x brons  Ronde 3: 4x goud, 8x zilver en 5x brons

Yara van Os (Instap D3): sprong 6e, brug 2e, balk 4e, vloer 1e
Lauren Verschuren (Instap D3): vloer 7e
Liv Schulte (Instap D3): brug 3e
Isa Dankers (Instap D3): balk 6e
Anna Remmers (P1 D3): brug 5e, balk 4e, vloer 8e
Tessa Swinkels (P1 D3): brug 1e, vloer 2e
Esmee Princen (P1 D3): sprong 2e, brug 4e, vloer 4e
Lana Kampen (P1 D3): sprong 5e, brug 6e, balk 2e
Mijke v.d. Weijer (P1 D3): brug 3e
Aleid Kuijper (P2 D3): sprong 4e, brug 2e, balk 5e, vloer 7e
Ilse Verberne (Jd-1 D3): sprong 6e, brug 2e, balk 2e, vloer 3e
Esmee Franse (Jd-1 D3): sprong 3e, brug 4e, balk 1e, vloer 5e
Kim Dekkers (Jd-1 D3): sprong 4e, brug 1e, balk 8e, vloer 4e
Annekee Mager (Jd-1 D3): brug 6e, vloer 9e
Nanne v.d. Eijnden (div. 6 Jeugd): sprong 7e, brug 8e, balk 1e
Hanne Bontjer (div. 6 Junior): sprong 4e, brug 4e, balk 4e, vloer 2e
Malon Rover (div. 6 Junior): sprong 1e, brug 6e, balk 2e, vloer 1e
Sarah Bontjer (div. 6 Junior): balk 7e
Jony Schepers (div. 6 Junior): brug 2e, vloer 3e
Marijn van Gestel (div. 6 Senior): sprong 5e, brug 2e, balk 3e, vloer 2e
Anne Baggermans (div. 6 Senior): sprong 2e, brug 1e, balk 2e, vloer 1e
Zoë Geerts (div. 6 Senior): sprong 4e, brug 5e, balk 6e, vloer 5e

Tess Verspaget (Instap D2): balk 3e
Maud Chatrou (Instap D2):brug 5e, balk 6e, vloer 2e
Eveline Rademaker (Instap D2): brug 4e, vloer 8e
Maud Zeegers (P1 D2): brug 1e, balk 1e, vloer 1e
Carlijne Raaijmakers (P1 D2): sprong 9e, brug 6e, balk 2e
Renee Manders (P1 D2): balk 3e, vloer 3e
Nina van Kuyen (P1 D2): sprong 4e
Roxanne Bosch (P2 D2): brug 2e, balk 2e
Vera Noppert (P2 D2): brug 3e
Milou Verstappen (P2 D2): vloer 5e
Isabel van der Poel (P-2 D2): vloer 6e
Ise van Lieshout (Jd-1 D2): brug 1e, balk 6e, vloer 7e
Nadine Peeters (Jd-1 D2): vloer 8e
Sanne van Lierop (div. 5 Jeugd): balk 3e
Renee Chatrou (div. 5 Jeugd): vloer 3e
Demi van Lierop (Div. 5 Jeugd): brug 1e
Isabel Leenders (div. 5 Junior): balk 7e
Megan de Jongh (div. 5 Junior): sprong 5e, balk 5e
Sanne Verbakel (div. 5 Senior): sprong 7e

Zoë Fransen (Instap D1): sprong 6e, vloer 4e
Evy Donleben (Instap D1): vloer 2e
Lotus van Zutphen (Instap D1): brug 8e, balk 5e
Laura van Drunen (Instap D1): sprong 8e, brug 7e
Lisa v.d. Wegen (P1 D1): sprong 4e, brug 4e, balk 2e
Lieke Crone (P1 D1): brug 6e, vloer 5e
Wieteke Schapendonk (P1 D1): balk 6e, vloer 4e
Floor v.d. Aa (P1 D1): vloer 3e
Brechtje Wennink (P1 D1): sprong 6e
Fleur Brouwer (P1 D1): sprong 2e
Josephine Lindeboom (P2 D1): sprong 9e, brug 5e, vloer 1e
Iris van Rest (P2 D1): sprong 3e, balk 1e
Mila Schulte (P2 D1): vloer 2e
Jady Wilbers (P2 D1): vloer 6e
Avelon Akkermans (P2 D1): vloer 5e
Daimy van Tuijl (Jd-1 D1): sprong 8e, brug 2e, balk 6e
Maartje Hagemans (Jd-1 D1): sprong 5e, vloer 4e
Mijke Heemstra (Jd-1 D1): vloer 8e
Marwa Dada (div. 4 Junior): brug 5e, balk 4e
Jinky Teurlings (div. 4 Junior): balk 3e, vloer 3e
Laury de Leeuw (div. 4 Junior): brug 2e
Britt Schepers (div. 4 Junior): sprong 8e, vloer 6e
Emma Baggermans (div. 4 Junior): vloer 2e
Eline Cox (div. 4 Senior): sprong 1e, brug 7e
Amber Pluym (div. 4 Senior): sprong 4e, vloer 1e
Sanne v.d Vleuten (div. 4 Senior): sprong 3e, brug 8e, balk 5e, vloer 2e
Laura Hobeijn (div. 4 Senior): brug 4e