Nieuws

Clubkampioenschappen turnvereniging HT’35
Publicatiedatum: 18-11-2017, laatste update: 19-11-2017


Een vol weekend: de jaarlijkse clubkampioenschappen vonden 18-19 november plaats bij turnvereniging HT’35, ±200 turn(st)ers kwamen dit weekend in actie, om hun beste beentje voor te zetten en te laten zien waar de afgelopen weken zo hard op getraind is. En met resultaat, er werd goed geturnd en het niveau lag erg hoog.
Hier de podiumplaatsen en dus ook de clubkampioenen 2017:

Jong-talent (2011): 1) Charlotte van Dalen (53,10) / 2) Fleur Welten (52,70) / 3) Sanne van Eekelen (51,95)
Pre-Instap (2010): 1) Dana Vogels (51,95) / 2) Jasmijn Conde (49,85) / 3) Evanne Akkermans (49,75)
Instap (D2-D3): 1) Sasja van Delft (54,55) / 2) Elin Roosen (52,55) / 3) Nisrine Toub (50,85)
Instap/Pupil 1 (N2-N3): 1) Day v.d. Ven (50,90) / 2) Susan Abdullah (50,75) / 3) Zoë Fransen (49,90)
Pupil 1 (D2-D3): 1) Maud Chatrou (53,625) / 2) Nina Wouters (51,35) / 3) Tess Verspaget (50,45) 
Pupil 2 (D2-D3): 1) Esmee Princen (50,925) / 2) Tessa Swinkels (50,90) / 3) Maud Zeegers (50,75)
Pupil 1-2/Jeugd-1 (D1): 1) Lisa v.d. Wegen (52,60) / 2) Fleur Brouwer en Josephine Lindeboom (51,60) / 3) Alpha van Hoof (51,00)
Jeugd 1 (D2): 1) Roxanne Bosch (52,70) / 2) Lisan van Veen (52,55) / 3) Milou Verstappen (50,75)
Pupillen 1&2/Jeugd (N3-N1): 1) Isa Koevermans (53,15) / 2) Romy Hulsers (52,95) / 3) Cleo Creutzburg (52,05)
Pupil 2 (N3) / Jeugd (N4): 1) Sophie Meulendijks (53,90) / 2) Sophie Steuten (52,30) / 3) Maud van Aerle (52,225)

Jeugd (G-H): 1) Amber van Hoof (41,35) / 2) Esmee Franse (39,90) / 3) Kim Dekkers (39,80)
Junior (F-G): 1) Sarah Bontjer(42,80) / 2) Renee Chatrou (42,45) / 3) Demi van Lierop (42,10)
Senior (E-F): 1)
Isabel Leenders (43,50) / 2) Sanne Verbakel (42,55) / 3) Jony Schepers (42,25)

Jeugd-Junior (E-F): 1) Jinky Teurlings (43,95) / 2) Gwen van Berne (43,40) / 3) Daimy van Tuyl (42,80)
Junior-Senior (D): 1) Manouk Swinkels (43,80) / 2) Fabiënne Wachters (40,55) / 3) Laura Hobeijn (40,45)
Jeugd-Jr-Sr (C): 1) Fenna Vestjens (45,60) / Sara Kloor (44,05) / 3) Gwen Philipsen & Anne Dollekens (43,90)
Junior-Senior (A-B): 1) Luna Stolwijk (47,25) / 2) Kim van Lierop (46,20) / 3) Lara Teerlink (45,85)

Jongens instap/benjamin (niv. 18): 1) Milan van Deursen (96,90) / 2) Kyan Mol (95,00) / 3) Teun Heinemans (94,80)
Jongens  instap/pupillen (niv. 15/16): 1) Imre Remmerswaal (87,70) / 2) Nick van Heugten (83,40) / 3) Mees Holtackers (82,80)
Jongens bovenbouw (niv. 8-9): 1) Roel Dankers & Philip van Bommel (56,40) / 2) Koen Jansen (56,10) / 3) Guus Hegemans (54,80)

 

Volledige uitslagen zien? Zie hier