Turnprofielen

Turnprofielen

1e en 2e divisie BB      
Anouk van Aerle Kirsten Bevers Anne Dollekens Daphne Donkers
Anouk van Aerle

Kirsten Bevers

Anne Dollekens

Daphne Donkers

       
  Romy Hulsers Tessa vd Kerkhof Laura Kloor 
Zoya Frumau
(div 2 jeugd-2)
Romy Hulsers

Tessa v.d. Kerkhof

Laura Kloor

       
 Sara Kloor  Inge Koolen  Kim van Lierop sophiepagen
 Sara Kloor 

Inge Koolen
(div 2 jeugd-2)
 Kim van Lierop

Sophie Pagen

       
 Vieve Snoeks Marieke Steijaert Lara Teerlink Dione de Vaan
Vieve Snoeks

Marieke Steijaert
(Div. 2 - Jr)

Lara Teerlink

Dione de Vaan
(Div. 2 - Sr)
       
Lorraine Teurlings background    Danique Vreugde 
Lorraine Teurlings
(div 2 jeugd-2)
Fenna Vestjens

Pleun Vestjens
(div 2 jeugd-2) 
 Danique Vreugde 

       
       
3e Divisie BB      
  Dyshanti Adriana Maud v Aerle Gwen van Berne
  Dyshanti Adriana
(junior-1)
Maud van Aerle
(jeugd-2)
Gwen van Berne

       
 Anne v Ekert    Sanne Hermans Indy Kwee
Anne van Ekert

Renske van Elewout
(junior-2)
Sanne Hermans
(senior)
Indy Kwee
(jeugd-2) 
       
Britt Meulendijks Sophie Meulendijks   Elke vd Pol
Britt Meulendijks 
(jeugd-2)
Sophie Meulendijks
(jeugd-2)
Denise v. Oorschot
(senior)
Elke v.d. Pol

     
 Jill Steenbakkers  Lian Tiebosch  ilsetrieling Maisy van Tuijl 
Jill Steenbakkers
(junior-1)
Lian Tiebosch
(junior-1)
Ilse Trieling

Maisy van Tuijl

       
   Merel Verhofstadt    
Gerdie Verberne
(senior)
Merel Verhofstadt
(jeugd-2)
 
 
       
 
 
 
 
4e Divisie BB      
Avelon Akkermans  Emma Baggermans   Marwa Dada 
Avelon Akkermans
(jeugd-2)
Emma Baggermans
(senior)
  Marwa Dada
(senior)
       
  Laura Hobeijn Fleur vd Hurk Juultje Leenders
Mijke Heemstra
(junior-1)
Laura Hobeijn

Fleur v.d. Hurk

Juultje Leenders

       
 Ise van Lieshout Laury de Leeuw Josephine Lindeboom  Amber Pluym
Ise van Lieshout
(junior-1)
Laury de Leeuw
(senior)
Josephine Lindeboom
(jeugd-2)
Amber Pluym
(senior)
 
       
Iris van Rest Britt Schepers Jinky vd Heide  Daimy van Tuijl
Iris van Rest
(jeugd-2)
Britt Schepers
(senior)
Jinky Teurlings
(senior)
 Daimy van Tuijl
(junior-1)
       
fabiennewachters Jady Wilbers    
Fabiënne Wachters

Jady Wilbers
(jeugd-2)
   
       
       
Onderbouw N2      
 Puck Aben  Evanne Akkermans   Cleo Creutzburg 
Puck Aben
(pupil-1)
Evanne Akkermans
(instap)
Jasmijn Conde
(instap)
Cleo Creutzburg

       
   Renske van Stiphout Dana Vogels   Renske vd Vorst
Yi-Mei Matheeuwsen
(pupil-1)
Renske van Stiphout
(pupil-1)
Dana Vogels
(instap)
 Renske v.d. Vorst
       
       
       
Onderbouw N3       
 Feline Aben  Susan Abdullah  Saartje Beks  Charlotte van Dalen
Feline Aben
(pupil-1)
Susan Abdullah
(pupil-1)
Saartje Beks
(pupil-1)
Charlotte v Dalen
(instap
       
 Alpha van Hoof  Evy Donleben    
Alpha van Hoof
(pupil-1)
Evy Donleben
(pupil-2)
Zoë Fransen
(pupil-2)
Destiny Netten
(pupil-1)
       
 Meyke Smits  Sophie Steuten   Day vd Ven 
Meyke Smits
(jeugd-1) 
Sophie Steuten
(jeugd-1)
Yara Timmers
(instap)
Day S. v.d. Ven
(pupil-2)
       
Lotus van Zutphen      
Lotus van Zutphen
(pupil-2) 
     
       
       
Onderbouw N4      
Floor vd Aa   Chiara Couwenberg Lieke Crone   
 Floor v.d. Aa
(jeugd-1)
Chiara Couwenberg 
(jeugd-1)
Lieke Crone
(jeugd-1) 
Anna Maas
 (jeugd-1)
       
 Jet vd Velden Amy Wijgerse     
Jet v.d. Velden 
(jeugd-1)
Amy Wijgerse 
(jeugd-1)
   
       
       
Onderbouw D1      
    Julia vd Boogaard Fleur Brouwer
Merle Aben
(instap)
Emma Boeren
(pupil-1)
Julia v.d. Bogaard
(pupil-1)
Fleur Brouwer
(jeugd-1)
       
Laura van Drunen      
Laura van Drunen
(pupil-2)
Sanne van Eekelen
(instap)
Loïs Fransen
(instap)
Christy de Groot
(instap)
       
   Wieteke Schapendonk   Tess Verspaget 
Fieke Maas
(instap)
Wieteke Schapendonk
(jeugd-1)
Nisrine Toub
(pupil-1)
Tess Verspaget
(pupil-2)
       
 Lisa vd Wegen   Brechtje Wennink   
Lisa v.d. Wegen Fleur Welten
(instap) 
 Brechtje Wennink
(jeugd-1)