Wedstrijdturnen

Wedstrijdkalender (2014-)2015

 Wedstrijdseizoen: 2009  2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Competitiewedstrijden

Competitieschema
(09-03-2015)

Wedstrijdlocaties

 

November  
22-23 Tilburgse Kampioenschappen (Tilburg)  
29 Clubkampioenschappen plusgroepen / testgroep (TCH)   
30 Clubkampioenschappen wedstrijdgroepen (TCH  
     
December  
13-14 1e Voorwedstrijd div. 2 BB / N2 OB / Jeugd 1 N3  (Breda)  
     
Januari
10-11 Districtswedstrijd div. 1 BB / Voorwedstrijd div. 3 BB, N3 OB, Jeugd 1 N4 (Valkenswaard)  
17 Regiokampioenschappen TH Verplichte oefenstof (Tilburg)  
17-18 2e Voorwedstrijd (=regiofinale) div. 2 BB / N2 OB / Jeugd 1 N3 (Zierikzee)  
24 Regiokampioenschappen TH Bovenbouw (Deurne)  
31 Regiokampioenschap div. 3 BB / N3 OB / Jeugd 1 N4 (Helmond-Mierlo)  
     
Februari  
01 Toestelkampioenschappen div. 1-2 BB / N2 OB / Jeugd N3 / B-finale div. 3 (Helmond-Mierlo)  
07 1/8 Finale div. 1 (Eindhoven)  
07/08 1/8 Finale div. 2-3 TH (Tilburg)  
21 Vriendschappelijke wedstrijd HT'35 - GTV De Hazenkamp (TCH)  
28/01 Voorwedstrijd div. 4 BB / D1 OB (St. Oedenrode)   
     
Maart  
07 1/4 Finale TH div. 3 (Volendam)  
07/08 1/4 Finale div. 1-2 / N2 OB / Jeugd N3 (Hengelo)  
14 Vriendschappelijke wedstrijd GV Best - HT'35 (Best)  
21 1/4 Finale TH div. 2-3 (Best)  
21/22 1/4 Finale div. 1-2 (Tilburg)  
28 Voorwedstrijd D2 OB (Cuijk)  
29 Toestelfinales div. 3 BB / N3 OB / Jeugd 1 N4 (Cuijk)  
28/29 1/2 Finale TH (Zwijndrecht)  
     
April
11 Regiofinale div. 4 BB / D1 OB (Valkenswaard  
12 Voorwedstrijd instap D2 / Regiofinale Jeugd D2 (Valkenswaard)  
11/12 1/2 Finale div. 2 BB / N2-N3 OB  (Duiven)  
18/19 1/2 Finale div. 1-3 BB, N2 OB  (Waalwijk)  
25 Toestelkampioenschappen div. 4 BB / D1-D2 OB (Eindhoven)  
25 Nederlands Kampioenschap div. 4 TH (Twello)  
25-26 Regiofinale instap D2 / Regiokampioenschap div. 6 BB / D3 OB (Eindhoven)  
25/26 1/2 Finale N2-N3 OB / Jeugd N4 (Amsterdam)  
     
     
Mei  
30 Districtsfinale div. 4 BB / D1 OB  
30/31 Nederlands Kampioenschap div. 3 / N3 / Jeugd N4 (Leek)  
     
Juni  
06 Nederlands Kampioenschap div. 3 TH (Leek)  
06/07 Nederlands Kampioenschap div. 2 / N2 OB / Jeugd N3 (Hoofddorp)  
07 Competitiefinale (TCH - Helmond)  
13/14 Nederlands Kampioenschap div. 1 (Almelo)  
20 Ahoy Cup (Rotterdam)  
27 Toestelkampioenschappen TH (Tilburg)  
28 Clubkampioenschappen recreatiegroepen (TCH)  
     
Juli    
04 Districtsfinale div. 5 BB / D2 OB (Weert - gaat niet door)