Wedstrijdturnen

Wedstrijdkalender (2015-)2016

 Wedstrijdseizoen: 2009  2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
November  
07 Tilburgse Kampioenschappen, div. 1-2, N2 en Jeugd N3 (Tilburg)  
21 Tilburgse Kampioenschappen, div. 3, N3 (Tilburg)  
22 Tilburgse Kampioenschappen, div. 4 en D1  (Tilburg)  
28 Clubkampioenschappen plusgroepen / testgroep (TCH)   
29 Clubkampioenschappen wedstrijdgroepen dames/heren (TCH  
     
December  
12-13 1e Voorwedstrijd div. 2, N2 en Jeugd N3 (Weert)
 
 
Januari
02-03 Kersttoernooi (Nijmegen)  
09-10 1e Voorwedstrijd div. 3, N3 / div. 1 en Jeugd N2 (Valkenswaard)  
16-17 Regiokampioenschap/2e Voorwedstrijd div. 2, N2, Jeugd N3 (Cuijk)  
24 Oefenwedstrijd HT'35 - Variant (Odulfus)  
30 Regiokampioenschappen TH verplichte oefenstof (Oss)  
30-31 2e Voorwedstrijd div. 3, N3 (Tilburg)  
30-31 Toestelfinales div. 1-2, N2 en Jeugd N3 (Tilburg)  
   
Februari  
13 Achtste finale div. 1, Jeugd N2 (Amsterdam)  
20 Regiokampioenschappen TH bovenbouw (Veldhoven)  
20 Regiokampioenschap divisie 3, N3 (Oss)
 
21 Voorwedstrijd D1 Jeugd 1 (Oss)  
21 Toestelfinales divisie 3, N3 (Oss)  
27-28 Voorwedstrijd div. 4 en D1 (Heeswijk Dinther)  
   
Maart  
05 Competitiewedstrijd HT'35 - Variant - HT'35/Taxandria - Variant (Best)  
05-06 1/4 Finale TD div. 1-2 BB, N2 en Jeugd N3 OB (Reusel)  
05-06 1/8 Finale TH div. 2-3 (Nijverdal)  
12-13 Voorwedstrijd div. 5 en D2 (Boxmeer)   
12-13 1/8 Finale TH div. 1-2-3 (Tilburg)  
18 Competitiewedstrijd HT'35 - HT'35 - HT'35 - Variant (TCH)  
19 1/4 Finale TD div. 1 BB, N2 OB (Volendam)  
 
April
02-03 1/4 Finale TH div. 3 (Waddinxveen)  
03 Vriendschappelijke koppelwedstrijd (Helmond)  
09 Regiofinale div. 4 en D1 (Valkenswaard)  
09-10 Halve finale TD div. 2-3 / N2 / Jeugd N3 (Dalen)  
10 Regiofinale div. 5 en D2 (Valkenswaard)   
10 Vriendschappelijke wedstrijd HT'35 - Turnoss (TCH)  
16 1/4 Finale TH div. 2 (Kampen)  
16-17 Halve finale TD Div 2 / N2 (Bergschenhoek)  
     
23-24 Halve finale TD div. 1 / N3 (Wieringerwerf)  
     
Mei  
21 Districtsfinale D1 / D2 (Asten)   
21 1/2 Finale TH div. 3 (Alkmaar)  
21-22 NK Finale divisie 3 / N3 (Dordrecht)  
22 Toestelfinale div. 4-5, D1-D2 (Asten)  
22 Halve finale TD Jeugd N2 (Dordrecht)  
28 NK Finale TH, div. 4 (Vught)  
28-29 NK Finale divisie 2 / N2 / Jeugd N3 (Waalwijk)  
   
Juni  
04-05 NK Finale divisie 1 / Instap en Jeugd N2 (Tilburg)  
11 Districtsfinale div. 4 en 5 (Panningen)   
11-12 NK Finale TH, div. 1-2-3 (Alphen aan de Rijn)  
18 Regiokampioenschappen div. 6 en D3 (Gorile)  
19 HT'35 KoppelCup (TCH)  
     
Juli    
02-03 Toestelkampioenschappen TH (Tilburg)   
10 Clubkampioenschappen recreatie (TCH)