Wedstrijdturnen

Districtswedstrijd 1 div. 2, N2, Jeugd-1 N3

Districtswedstrijd ZUID 1 div. 2, N2, Jeugd-1 N3
Sporthal De Belleman
Bruninckxdal 2, 5551 EV Valkenswaard

  Sprong Brug Balk Vloer Totaal
Pupil-1 (N2)           
Yi Mei Matheeuwsen  13,000 (17) 11,067 (12) 11,050 (22) 11,650 (23) 46,767 (19)
Renske van Stiphout 12,475 (32) 8,533 (31) 11,600 (18) 10,850 (31) 43,458 (28)
Puck Aben 12,600 (30) 8,467 (33) 10,300 (30) 11,900 (20) 43,267 (29)
           
Div. 2 Jeugd (D)          
Vieve Snoeks  10,900 (13) 10,700 (4) 10,450 (6) 12,050 (1) 44,100 (4)
Romy Hulsers 11,100 (10) 9,950 (10) 11,000 (4) 10,300 (13) 42,350 (9)
Pleun Vestjens 11,050 (11) 9,150 (17) 9,900 (10) 10,300 (13) 40,400 (14)
Zoya Frumau 10,650 (17) 9,450 (13) 8,800 (17) 11,150 (7) 40,050 (15)
Inge Koolen 11,050 (11) 7,900 (18) 9,800 (13) 10,000 (16) 38,750 (18)
Lorraine Teurlings - - - - -
           
Div. 2 Senior (B) - wedstrijd 2
Kirsten Bevers  12,400 (5) 8,800 (10) 10,700 (5) 9,300 (22) 41,200 (13) 
Sophie Pagen 10,850 (24) 8,850 (9) 10,050 (11) 9,700 (19) 39,450 (17) 
           
Div. 2 Senior (B) - wedstrijd 3
Fenna Vestjens  11,300 (17) 11,100 (2) 10,750 (10) 12,050 (3)  45,200 (7) 
Dione de Vaan 10,550 (22) 8,650 (20) 9,900 (15) 11,350 (7) 40,400 (19) 
           
Jeugd-1 (N3)          
Sophie Steuten 12,250 (9) 12,300 (15) 12,450 (7) 12,050 (15) 49,050 (12) 
Meyke Smits - - - - -
           
Div. 2 Senior (B) - wedstrijd 4
Anne Dollekens 12,150 (7) 9,100 (16) 10,900 (7) 12,000 (3) 44,150 (8) 
Danique Vreugde - - - -
           
           
ZONDAG          
           
  Sprong Brug Balk Vloer Totaal
Instap (N2)          
Dana Vogels 12,700 (18) 11,450 (11) 12,900 (4) 11,900 (13) 48,950 (4)
Evanne Akkermans 13,150 (4) 10,550 (28) 11,300 (17) 12,450 (6) 47,450 (13)
Jasmijn Conde
12,300 (29)
10,150 (31) 11,150 (21) 11,350 (17) 44,950 (23)
           
           
Div. 2 Junior (C)          
Anouk van Aerle 11,300 (14) 10,250 (7) 11,850 (2) 12,050 (5) 45,450 (4)
Marieke Steijaert 10,900 (29) 9,250 (16) 9,200 (18) 11,950 (6) 41,300 (18)