(Recentste) Uitslagen

Wedstrijdkalender (2017-) 2018

 Wedstrijdseizoen: 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

 

November  
04-05 Tilburgse Kampioenschappen: divisie 1-2-3 en N-niveaus (Tilburg)  
05 Kwalificatie landelijke clubteams (Hoofddorp)  
18-19 Clubkampioenschappen  (TCH)   
19 Nederlands Kampioenschap clubteams (Amsterdam)  
     
     
December  
09-10 1e Voorwedstrijd Zuid: divisie 2, N2 en Jeugd N3 (Panningen)  
17 Tilburgse Kampioenschappen: divisie 4 en D1 (Tilburg)  
     
     
Januari  
20 Oefen/teamwedstrijd D2: HT'35 - De Molenwiek (Odulfus)  
20-21 2e Voorwedstrijd Zuid: divisie 2, N2 en Jeugd N3 (Reusel)  
20-21 Regiokampioenschap divisie 1  (Reusel)  
21 Voorwedstrijd I Instap N3 (Reusel)  
27 Oefen/koppelwedstrijd D2/Div. 5-6 (Odulfus)  
27-28 1e Voorwedstrijd: divisie 3, N3 en Jeugd N4 (Tilburg)   
28 Regiokampioenschap divisie 2, N2 en Jeugd N3 (Tilburg)  
     
     
Februari  
03-04 Voorwedstrijden: divisie 4 en D1 (Boxmeer  
  1e Landelijke Kwalificatie: divisie 1 (Hoofddorp)  
04 Brabants Kampioenschap & plaatsingswedstrijd TH div. 1-2-3 (Goirle)  
24 Oefenwedstrijd D2/Div. 5: Variant - HT'35 (Best)  
24 2e Voorwedstrijd: divisie 3, N3 en Jeugd N4 (Valkenswaard)  
25 Toestelfinales: divisie 1-2, N2, Jeugd N3 (Valkenswaard)  
25 Plaatsingswedstrijden div. 2-4 TH  (Budel)  
     
     
Maart  
10-11 Voorwedstrijden: divisie 5 en D2 (Asten  
10-11 Achtste finale divisie 3 TH (Zierikzee)  
10-11 Kwartfinale divisie 2, N2 / Jeugd N3 (Roden)  
17 2e Landelijke Kwalificatie: divisie 1 (Waddinxveen)  
17 Brabants Kampioenschap & plaatsingswedstrijd TH div. 4 (Veldhoven)  
24-25 2e Landelijke Kwalificatie: divisie 1 / Jeugd-1 N1 (Middelburg)  
24 Kwartfinale divisie 3 TH (Winterswijk)  
24 Regiofinale divisie 4 / D1 (Valkenswaard)  
25 Regiofinale divisie 5 / D2 (Valkenswaard)  
     
April  
07-08 Halve finale divisie 2-3, N2, N3  (Nieuwegein)  
07-08 Clubteams: divisie 3-5, N3 en D1-D3 (Eindhoven)  
07-08 Toestelfinales: divisie 3-4-5 en D1-D2, N3, Jeugd-1 N4 (Eindhoven)  
07 Kwartfinale divisie 2 TH  (Volendam)  
14 Halve finale divisie 2, N2 (Leek)  
21-22 Halve finale divisie 1-3, N2, N3 (Alkmaar)  
21 Oefenwedstrijd D3 onderbouw  (TCH)  
     
Mei  
26 NK Finale divisie 3 / N3 / Jeugd-1 N4 (Waalwijk)   
26 NK Finale divisie 4 Heren (Leek)   
26-27 Halve finale divisie 2-3 TH (Leek)  
     
     
Juni  
02 NK Finale divisie 2 / N2 (Tilburg)  
02 NK Finale divisie 1-2-3 Heren (Hoofddorp)  
09 Districtsfinale: D1-D2 (Breda)
 
09 NK Finale divisie 1, instap N3, N2 (Almelo)  
16 Districtsfinale: divisie 4-5 (Zevenbergen)