(2011-) 2012

Competitieseizoen 2012

Divisie 1-2 Verplicht (poule 1)
Emma Baggermans, Jill Hermans, Lara Teerlink, Daantje Vos, Juul Vos, Guusje van de Ven, Danique Vreugde,
DatumWedstrijdUitslag 
Zondag 08-01-2012Tabitta - HT'35164,125 - 165,075
Zondag 15-01-2012OJC/Pr.Hendrik - HT'35156,450 - 159,700
Zaterdag 11-02-2012HT'35 - Tabitta164,625 - 158,050
Zaterdag 07-04-2012HT'35 - FlikflakGewonnen!

Competitiekampioen 2012!



Divisie 1-2 Keuze (poule 1)
Inge Berkers, Kirsten Bevers, Tessa van de Kerkhof, Kim van Lierop, Judith van Lieshout, Mei-Nin van der Sterren, Merel Wilken
DatumWedstrijdUitslag 
Zondag 18-12-2011HT'35 - V&K136,850 - 134,550
Zondag 08-01-2012Tabitta - HT'35136,650 - 144,850
Zaterdag 04-02-2012Flifklak - HT'35139,400 - 136,950
Zondag 12-02-2012Turnlust - HT'35127,400 - 140,250
Zondag 22-04-2012HT'35 - OJC/Pr.Hendrik 


Divisie 3 Verplicht (poule 1)
Michelle Hermans, Sanne Hermans, Wieske Leenders, Romy van Lieshout, Luna Stolwijk, Manouk Swinkels, Ilse Trieling, Amé van der Vorst
DatumWedstrijdUitslag 
Zaterdag 17-12-2011HT'35 - HGC201,425 - 183,700
Zondag 08-01-2012De Meere - HT'35191,100 - 196,125
Zaterdag 14-01-2012HT'35 - GV Best208,050 - 204,675
Zondag 12-02-2012Turnlust - HT'35202,375 - 205,200

 Poulekampioen!



Divisie 3 Keuze (team 1, poule 2)
Britt Claassen, Sanne Gooren, Linda Kuypers, Sophie Pagen, Lieke Rijkers, Kristel Rooyakkers, Anke Rooyakkers, Robin Sanders
DatumWedstrijdUitslag 
Zondag 18-12-2011HT'35 - HGC188,550 - 174,800
Zondag 29-01-2012Pr.Hendrik - HT'35182,350 - 182,950
Zaterdag 11-02-2012HT'35 - Turnoss182,850 - 179,350
Zondag 26-02-2012TV Someren - HT'35170,350 - 188,450

 Poulekampioen!

 
Divisie 3 Keuze (team 2, poule 3)
Iris van de Beek, Celine van Gerwen, Evi Heesmans, Laura Hobeijn, Britt Krebbers, Lauren Peters, Sarah Riad, Marieke Verhees
Zaterdag 17-12-2011HT'35 - SOS Goirle183,200 - 176,850
Zaterdag 14-01-2012HT'35 - Dioscuri184,000 - 172,450
Zondag 15-01-2012ETV - HT'35169,650 - 171,650
Zaterdag 07-04-2012De Molenwiek - HT'35174,400 - 181,700

Poulekampioen!



Divisie 4 Verplicht (poule 1)
Michelle Allotey, Anne van Ekert, Celynne Frijters, Jinky van der Heijde, Merle Hoogveldt, Jeanelle Kivits, Elke van de Pol, Marijne Vermeulen
DatumWedstrijdUitslag 
Zondag 11-12-2011HT'35 - Tonido208,650 - 188,450
Zaterdag 17-12-2011HT'35 - KDO207,600 - 193,700
Zaterdag 14-01-2012Sportief - HT'35 170,900 - 207,700
Zondag 12-02-2012Turnlust - HT'35 206,150 - 208,800
Zaterdag 17-03-2012Prins Hendrik - HT'35 203,850 - 206,700


Divisie 4 Keuze (poule 1, team 1)
Fleur Dongelmans, Eline Koppens, Juultje Leenders, Sanne van der Pijl, Renske Raaijmakers, Nicole Rooyakkers, Dione de Vaan, Sanne van der Vleuten
DatumWedstrijdUitslag 
Zondag 11-12-2011HT'35 - Tonido184,300 - 177,750
Zaterdag 14-01-2012Sportief - HT'35176,600 - 189,550
Zondag 29-01-2012Pr.Hendrik - HT'35Gewonnen!
Zaterdag 07-04-2012De Molenwiek - HT'35167,050 - 182,150 

Poulekampioen!



Divisie 4 Keuze (poule 2, team 2)
Lindsey de Brouwer, Femke Hermans, Maud van den Heuvel, Minke Hillman, Fleur van den Hurk, Fenne de Jong, Lauren Verhulst, Fabiënne Wachters
DatumWedstrijdUitslag 
Zondag 11-12-2011HT'35 - Tonido173,900 - 171,450
Zondag 29-01-2012Pr.Hendrik - HT'35181,200 - 180,950
Zondag 26-02-2012TV Someren - HT'35180,900 - 179,100
Zaterdag 07-04-2012HT'35 - Variant186,050 - 161,550