(2012-) 2013

Clubkampioenschappen 2012

WedstrijdgroepenRecreatiegroepen



De jaarlijkse clubkampioenschappen voor de recreatiegroepen vonden dit jaar 11-11 plaats. Sinds de zomervakantie werd er dus weer volop gewerkt om de nieuwe onderdelen en uiteindelijk ook de oefeningen onder de knie te krijgen. In onze prachtige accommodatie waar normaal alleen de wedstrijdturnsters trainen, mochten nu onze recreanten laten zien wat ze geleerd hebben.
En hier de uitslagen...

Ronde 1

1

2

3

Zaterdag 09:00
(P2/niv. 10)
Floor de Rooij (31,80)Lieke Tops (31,50)Emmy Bijl (30,70)
Zaterdag 09:00 (P1/niv.11)Bregje Drouen (31,40)Lysanne v.d. Kimmenade (31,20)Yara Knijf & Joya Verbeek (30,60)
Zaterdag 09:00
(I/D2)
Tara van Hoeck (30,70)Nanne v.d. Eijnden (29,80)Imke v.d. Linden (29,50)
Zaterdag 09:30Merel van Dijk (35,60)Anne Baggermans (34,00) Gieke van Bommel (33,70)
Donderdag 18:30Anne Hagens (36,00)Margit de Ruiter (34,70)Marly v. Duijnhoven (34,00) 
Vrijdag 17:00Julie Wouters (34,50)Marieke van Bree (32,50)Ilse Verberne (32,50)
Dinsdag 18:45Sjoerd Hertogs(42,10)Wassim Taub (37,20)
Freek Albers (36,40)
 


Ronde 2

1

2

3

Zaterdag 10:00Lieke Verhees (33,40)Jent Polder (33,00)Annelieke Wiegel (31,20) 
Zaterdag 11:00Edith Martens (34,30)Fleur de Bruin (34,00)Pleun Heemstra (33,00)
Woensdag 18:30Maartje van Lierop (33,10)Noa v.d. Heuvel (31,80)Loulou Mestriner (31,20) 
Vrijdag 18:00Sabine Gielen (35,70)Robyn v. Oosterom (34,30)Fee Vestjens (33,60) 
Zaterdag 10:30Nienke v.d. Kimmenade
(34,30)
Marlène Smits (33,10)Yoni van Delft (32,90)
Dinsdag 19:45
(8-9 jr)
Guus Hegeman (36,80)Twan Franse (35,20)Mathé Koppens (34,80)
Dinsdag 19:45
(10-13 jr)
Wouter v.d. Kerkhof (37,60)Wessel Raap (37,10)Time Jansen (35,20) 


Ronde 3

1

2

3

Zaterdag 09:00Kim Dekkers (32,60)Janne v.d. Hurk (32,50)Benthe Siegert (32,30) 
Zaterdag 11:30Mila Schulte (35,70)Cleo Creutzberg (34,70)Lieke Wouters (33,30)
Zaterdag 13:00Lyanne Dortmans (34,00)Jacky v.d. Pol (33,40)Maud van Stiphout (33,10)
Zaterdag 14:45Faith Riepe (33,60)Esmee van Rest &
Senne Langewouters (32,70)
Manou Jansen (32,40)
Woensdag 17:30Emma Hagens (34,40)Esmee Franse (33,30)Akke Bisschops & Amber
van Hoof (32,50)
Vrijdag 19:00Juul Vos (34,40)Merel v. Elderen (30,50)Vera v.d. Poel (29,80) 



Foto's zijn hier te vinden..
De volledige uitslagen van: Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3