Wedstrijdkalender (2016-)2017

 Wedstrijdseizoen: 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
November  
12-13 Tilburgse Kampioenschappen, div. 1-2-3, N2 en Jeugd N3 (Tilburg)  
19 Clubkampioenschappen plusgroepen / testgroep (TCH)   
19/20 Clubkampioenschappen wedstrijdgroepen dames/heren (TCH  
26-27 Tilburgse Kampioenschappen, div. 4, D1 (Tilburg)  
     
December  
10-11 Voorwedstrijd I div. 2,3, N2, N3 en Jeugd N4 (Valkenswaard)  
     
Januari  
15 Voorwedstrijd II div. 2, N2 en Jeugd N3 (Rosmalen)  
28-29 Voorwedstrijd II div. 3, N3 en Jeugd N4 (Tilburg)  
29 Toestelfinale div. 2, N2, Jeugd N3 (Tilburg)  
29 Regiokampioenschap div. 1, Jeugd N2 (Tilburg)  
     
Februari  
04-05 1e Kwalificatie div. 1 / Jeugd-N2 (Breda)  
05 Regiokampioenschappen TH Onderbouw (Goirle)  
05 Vriendschappelijke wedstrijd PH - HT'35 (Best)  
11-12 Voorwedstrijd div. 4, D1 (St. Oedenrode)  
11 Achtste finale TH (Duiven)  
12 Kwartfinale div. 2 / N2 / Jeugd-N3 (Zierikzee)  
18 Regiofinale div. 3, N3 en Jeugd N4 (Valkenswaard)  
18 Regiokampioenschappen TH Bovenbouw (Veldhoven)  
18 Vriendschappelijke wedstrijd Variant - HT'35 (Best)  
19  Toestelfinale div. 1,3, N3 en Jeugd N2,N4 (Valkenswaard)  
     
Maart  
11-12 Achtste finale TH (Volendam)  
12 2e Kwalificatie div. 1 / Jeugd-N2 (Vianen)  
18-19 Voorwedstrijd div. 5 / D2 (Eindhoven)  
18 2e Kwalificatie div. 1 / Jeugd-N2 (Reuver)  
25 Kwartfinale TH (Tilburg)  
     
     
April  
01 Halve finale N3 (Bellingwolde)  
08 Regiofinale div. 4 / D1 (Boxmeer)  
08 Kwartfinale TH (Leusden)  
09 Regiofinale div. 5 / D2 (Boxmeer)  
09 Halve finale div. 3 / N3 / Jeugd-N4 (Winterswijk)  
     
Mei  
06 Halve finale, div. 1 / Jeugd-1 N2 (Rotterdam)  
12-13 NK Divisie 3/N3/Jeugd-1 N4 + NK Toestelfinales (Almelo)
 
20 Regiofinale div. 6 / D3 (Someren)  
20-21 NK Divisie 2 / N2 + NK Toestelfinales (Alphen a/d Rijn)  
21 Districtsfinale D1-D2 (Someren)  
     
Juni  
10 Toestelfinale div. 4,5,6 / D1, D2, D3 (Valkenswaard)  
10-11 NK Divisie 1 / Instap en Jeugd-1 N2 (Duiven)  
12 Clubteamwedstrijden (Valkenswaard)  
17 Ahoy Cup (Rotterdam)  
24 Districtsfinale div. 4,5 (Kaatsheuvel)  
24 Toestelkampioenschappen TH (Tilburg)  
25 Clubkampioenschappen recreatie (TCH)