Competitieseizoen 2011
Divisie 2 Keuze (poule 1) Inge Berkers, Kirsten Bevers, Tessa van de Kerkhof, Kim van Lierop, Judith van Lieshout, Mei-Nin van der Sterren, Lisette de Rijk, Merel Wilken | ||
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
Zondag 19-12-2010 | HT'35 - V&K | 132,950 - 128,750 |
Zaterdag 15-01-2011 | OJC - HT'35 | 126,650 - 133,700 |
Zondag 06-02-2011 | HT'35 - Flikflak | 140,650 - 138,500 |
Vrijdag 18-02-2011 | Tabitta 2 - HT'35 | 126,750 - 142,600 |
Zondag 03-04-2011 | HT'35 - De Meere | 138,250 - 135,100 |
Zaterdag 23-04-2011 | Tabitta 1 - HT'35 | 142,850 - 140,850 |
Beslissingswedstrijd volgt.. | ||
Zaterdag 04-06-2011 | HT'35 - Flikflak - Tabitta | 146,600 - 144,700 - 0,00 |
|
Divisie 3 Verplicht (team 1, poule 2) Sanne Hermans, Fleur van den Hurk, Anouk Terbeek, Ilse Trieling, Amé van der Vorst | ||
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
Zaterdag 11-12-2010 | HT'35 - Dioscuri | 191,500 - 183,075 |
Zondag 30-01-2011 | HT'35 - OJC | 192,525 - 187,700 |
Zondag 19-02-2011 | Taxandria - HT'35 | 204,400 - 199,175 |
Zaterdag 02-04-2011 | Avanti Turnivo - HT'35 | 174,000 - 202,050 |
HT'35 - Turnoss | verloren |
Divisie 3 Verplicht (team 2, poule 1) Evi Heesmans, Tessa van der Heijden, Michelle Hermans, Juultje Leenders, Wieske Leenders, Romy van Lieshout | ||
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
Zaterdag 18-12-2010 | HT'35 - ARS | 193,600 - 196,325 |
Zondag 06-02-2011 | HT'35 - HGC | 202,600 - 197,125 |
Zaterdag 19-02-2011 | HT'35 - V&K | 200,900 - 207,250 |
Zondag 13-03-2011 | Best - HT'35 | 213,950 - 203,575 |
Zaterdag 02-04-2011 | HT'35 - Tonido | 201,200 - 207,850 |
Zaterdag 16-04-2011 | HT'35 - Pr.Hendrik/De Adelaar | 200,600 - 206,200 |
Divisie 3 Keuze (team 1, poule 3) Sanne Gooren, Laura Hobeijn, Sophie Pagen, Sarah Riad, Lieke Rijkers, Robin Sanders, Marieke Verhees | ||
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
Zaterdag 11-12-2010 | HT'35 - Dioscuri | 180,150 - 162,700 |
Zondag 30-01-2011 | HT'35 - De Molenwiek | 179,750 - 172,900 |
Zaterdag 05-02-2011 | ETV 2 - HT'35 | Gewonnen! |
Zaterdag 02-04-2011 | Avanti Turnivo - HT'35 | 185,100 - 188,800 |
| ||
Divisie 3 Keuze (team 2, poule 2) Iris van de Beek, Britt Claassen, Celine van Gerwen, Daphne Hebels, Britt Krebbers, Linda Kuypers, Lauren Peters | ||
Zaterdag 05-02-2011 | ETV 1 - HT'35 | 174,500 - 177,300 |
Zaterdag 19-02-2011 | Taxandria - HT'35 | 171,350 - 176,300 |
Zaterdag 03-04-2011 | HT'35 - SOS Goirle / K&K | 189,050 - 184,050 |
Zondag 29-05-2011 | HT'35 - Turnoss 2 | 178,550 - 160,750 |
POULEKAMPIOEN!!! | ||
| ||
Divisie 3 Keuze (team 3, poule 1) Linda van Beek, Nanda van den Berg, Anne Dollekens, Fleur Dongelmans, Pauke van Gerven, Eline Koppens, Kristel Rooyakkers, Anke Rooyakkers | ||
Zaterdag 18-12-2010 | HT'35 - ARS | 170,300 - 178,050 |
Zondag 09-01-2011 | Turnoss 1 - HT'35 | 167,600 - 172,550 |
Zondag 06-02-2011 | HT'35 - HGC | 176,500 - 166,950 |
Zondag 13-03-2011 | Best - HT'35 | 186,700 - 183,300 |
Zondag 03-04-2011 | HT'35 - De Meere | 183,400 - 172,900 |
Divisie 4 Verplicht (poule 1) Anne van Ekert, Celynne Frijters, Minke Hillman, Fenne de Jong, Elke van de Pol, Dione de Vaan, Lauren Verhulst, Marijne Vermeulen | ||
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
Zondag 12-12-2010 | HT'35 - Sine Cura | 195,200 - 178,100 |
Zaterdag 05-02-2011 | HT'35 - Variant | 207,550 - 190,850 |
Zaterdag 19-02-2011 | Avanti Helmond - HT'35 | 199,700 - 211,750 |
Zaterdag 19-03-2011 | Den Akert - HT'35 | 209,200 - 205,850 |
Zaterdag 02-04-2011 | HT'35 - Tonido | 193,300 - 200,650 |
Zaterdag 16-04-2011 | HT'35 - Pr.Hendrik/De Adelaar | 199,400 - 195,200 |
Divisie 4 Keuze (poule 1) Lindsey de Brouwer, Femke Hermans, Maud van den Heuvel, Sanne van de Pijl, Nicole Rooyakkers, Kaylee Schepers, Sanne van der Vleuten, Fabiënne Wachters | ||
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
Zondag 12-12-2010 | HT'35 - Sine Cura | 180,000 - 163,650 |
Zaterdag 18-12-2010 | HT'35 - ARS | 177,450 - 172,450 |
Zaterdag 02-04-2011 | HT'35 - Tonido 2 | 181,850 - 176,400 |
Zaterdag 16-04-2011 | HT'35 - Pr.Hendrik/De Adelaar | Gewonnen! |
POULEKAMPIOEN!!! |
- Last updated on .