Turnprofielen

Turnprofielen

1e en 2e divisie BB      
AnoukvAerle KirstenBevers CleoCreutzburg AnneDollekens
Anouk van Aerle

Kirsten Bevers

Cleo Creutzburg

Anne Dollekens

       
 DaphneDonkers   RomyHulsers  TessavdKerkhof
Daphne Donkers

Zoya Frumau
(div 2 junior)
Romy Hulsers

Tessa v.d. Kerkhof

       
 LauraKloor SaraKloor    KimvLierop
Laura Kloor

 Sara Kloor 

 Isa Koevermans
(div. 2 jeugd)
Kim van Lierop

       
 SophiePagen MariekeSteijaert DionedeVaan FennaVestjens
Sophie Pagen

Marieke Steijaert
(div. 2 junior) 
Dione de Vaan

Fenna Vestjens
 
       
PleunVestjens   RenskevdVorst    
Pleun Vestjens

Renske v.d. Vorst





       
       
3e Divisie BB      
FloorvdAa Dyshanti Adriana MaudvAerle Gwen van Berne
Floor van der Aa
(jeugd)
Dyshanti Adriana
(junior)
Maud van Aerle
(junior)
Gwen van Berne

       
ChiaraCouwenberg  ZoeF IngeKoolen IndyKwee 
Chiara Couwenberg
(jeugd) 
Zoë Fransen
(jeugd)
 Inge Koolen
(junior)
Indy Kwee
(junior) 
       
 SophieMeulendijks MeykeSmits  JillSteenbakkers  SophieSteuten 
Sophie Meulendijks
(junior)
Meyke Smits
(jeugd)
Jill Steenbakkers
(junior)
Sophie Steuten
(jeugd)
       
 LianTiebosch   MaisyvTuijl  JetvdVelden
Lian Tiebosch
(junior)
Lorraine Teurlings
(junior)
Maisy van Tuijl
(senior)
Jet v.d. Velden
(jeugd)
     
DayV GerdieVerberne MerelVerhofstadt FabienneWachters
Day van der Ven
(jeugd)
Gerdie Verberne
(senior)
Merel Verhofstadt
(junior)
Fabiënne Wachters

       
       
JonnevdZanden LotusZ     
Jonne v.d. Zanden
(senior)
Lotus van Zutphen
(jeugd)
   
       
       
 
 
 
 
4e Divisie BB      
MarwaDada  Laura van Drunen LauraHobeijn   FennedeJong
Marwa Dada
(senior)
Laura van Drunen
(jeugd)
Laura Hobeijn

Fenne de Jong
(senior)
       
 LaurydeLeeuw DaimyvTuijl    Tess Verspaget
Laury de Leeuw
(senior)
Daimy van Tuijl
(junior)
Toulaye Vereijken
(senior)
Tess Verspaget
(jeugd)
       
LisavdWegen  BrechtjeWennink    
Lisa v.d. Wegen

Brechtje Wennink
(jeugd)
   
       
       
Onderbouw N2      
Zoe DanaV    
Zoë Peeraer
(instap)
Dana Vogels
(pupil-2)
   
       
       
Onderbouw N3       
PuckA   Vajen  JasmijnC  
Puck Aben
(jeugd-1)
Vajen Choi
(instap)
Jasmijn Conde
(pupil-2)
Anna van Falier
(instap)
       
 LoisFransen  Eefje  Roos 1  YaraT
Lois Fransen
(pupil-2)
Eefje Heinemans
(instap)
Roos Keuning
(pupil-1)
Yara Timmers
(pupil-2)
       
Isa 1  Elize    
Isa Verkuyten
(pupil-1) 
Elize de Vries
(pupil-1)
   
       
       
Onderbouw N4      
 SaartjeB AlphaH    
Saartje Beks
(jeugd-1)
Alpha van Hoof
(jeugd-1)
   
       
       
Onderbouw D1      
 MerleAben EmmaBoeren  Julia vd Boogaard  SasjavDelft
Merle Aben
(pupil-2)
Emma Boeren
(jeugd-1)
Julia v.d. Boogaard
(jeugd-1)
Sasja van Delft 
(jeugd-1)
       
SanneEekelen  ChristydeGroot  IngridvhHoff  
Sanne van Eekelen
(pupil-2)
Christy de Groot
(pupil-2)
Ingrid van der Hoff
(pupil-2)
Amaya L End
(instap)
       
 Finne FlorieMcCormack  LynnSonneveld  Saar
Finne de Louw
(instap)
Florie McCormack
(pupil-2)
Lynn Sonneveld
(pupil-2)
Saar van Ooijen
(instap)
       
 NisrineToub  Eva FleurWelten   
Nisrine Toub
(jeugd-1)
Eva Verstijnen
(instap)
Fleur Welten
(pupil-2)