Skip to main content

Wedstrijdkalender (2023-) 2024

 

November
 4 Plaatsingswedstrijd individueel divisie 1-3 (Weert)    beker
 11 Plaatsingswedstrijd teams (Nijmegen)  beker
 18 Clubkampioenschappen (TCH)  beker
 18 Plaatsingswedstrijd teams heren (Waalwijk)   beker
 19 Najaarscompetie teams heren (Waalwijk)   beker
25 Plaatsingswedstrijd individueel divisie 2 (Dokkum)   beker
25-26 Regionale plaatsingswedstrijd teams (Best)   beker
   
December
2-3 Regionale plaatsingswedstrijd teams / individueel (Valkenswaard)    beker
9 Plaatsingswedstrijd teams heren (Weert)   beker
9-10 Plaatsingswedstrijd individueel divisie 1-2-3 (Alkmaar)    beker
10 Najaarscompetitie teams heren (Weert)    beker
16 Plaatsingswedstrijd teams (Varsseveld)    beker
   
Januari 
13 Stickerturnen onderbouw (TCH)
13 Plaatsingswedstrijd teams (Alphen aan de Rijn) - GEANNULEERD
20 Plaatsingswedstrijd heren individueel (Zwolle)    beker
20-21 Voorwedstrijd teams en individueel (Tilburg)     beker
27 Plaatsingswedstrijd individueel divisie 1 (Heerenveen)    
27 Voorjaarscompetitie teams heren (Reuver)     beker
   
Februari
03 Plaatsingswedstrijd individueel divisie 2-3 (Zierikzee)    beker
04 Plaatsingswedstrijd heren individueel (Bergschenhoek)     beker
24-25 Voorwedstrijd teams en individueel (Boxmeer)    beker
   
   
Maart
02 Voorjaarscompetitie teams heren (Zierikzee)    beker
09 Plaatsingswedstrijd teams heren (Almere)  beker
09 Plaatsingswedstrijd teams (Nunspeet)    beker
09-10 Voorwedstrijd teams en individueel (Tilburg)    beker
16-17 Halve finale divisie 2-3 (Tilburg)    beker
23 Halve finale heren individueel (Best)
23 Halve finale divisie 1-3 (Purmerend)    beker
23-24 Voorwedstrijd teams / Regionale finale teams en individueel (Asten)    beker
   
April
06 Halve finale heren individueel (Alkmaar)    beker
06-07 Halve finale teams (Vianen)    beker
07 Nederlands Kampioenschap teams heren (Alkmaar)   beker
13 Nederlands Kampioenschap teams (Waalwijk)    beker
20-21 Regionale finale teams en individueel (Tilburg)    beker
20-21 Nederlands Kampioenschap divisie 1-2-3 (Den Haag)    beker
20-21 Nederlands Kampioenschap heren (Nijmegen)    beker
   
Mei
25 Districtsfinale heren (Sittard)
25-26 Regionale finales individueel (Valkenswaard)
   
   
Juni
8-9 Regionale toestelfinales (Vught)
22-23 Ahoy Cup (Rotterdam)